ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№33 Про надання дозволу управлінню освіти на знесення дванадцяти аварійних дерев на території ЗШ № 10 по вулиці Героїв України, 55

На підставі звернення начальника управління освіти Френкеля Г.Ю., щодо знесення дванадцяти високих, старих, сухостійних в аварійному стані дерев, які знаходяться на небезпечній відстані від будівлі та інженерних комунікацій при найменшому пориві вітру становлять загрозу падіння сухих гілок і дерев, що створює небезпеку для дітей і працівників установи та знаходяться на території ЗШ № 10 по вулиці Героїв України 55, акту обстеження зелених насаджень № 90 від 17.12.2019 року, «Правил утримання зелених насаджень в містах та інших населених пунктах», затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 р. №105, «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. № 1045, «Правил благоустрою території м. Світловодськ», затверджених рішенням Світловодської міської ради від 29.06.2010 р. № 1651 та керуючись п.п. 1, п. «б», ч.1, ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити акт обстеження зелених насадження № 90 від 17.12.2019 р. щодо знесення дванадцяти високих, старих, сухостійних в аварійному стані дерев, які знаходяться на небезпечній відстані від будівлі та інженерних комунікацій установи освіти при найменшому пориві вітру становлять загрозу падіння сухих гілок і дерев, що створює небезпеку для дітей і працівників установи та знаходяться на території ЗШ № 10 по вулиці Героїв України 55 /додається/.
2. Дозволити управлінню освіти знести старі, сухостійні, небезпечні дерева, які знаходяться на території ЗШ № 10 по вулиці Героїв України 55.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва.

Секретар Світловодської міської ради Юрій САПЯНОВ