ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№330 “Про приведення у відповідність до технічного паспорту гуртожитку реєстрації місця проживання гр.Мащенка Володимира Олександровича та гр. Мащенко Ганни Іванівни в гуртожитку по вул.. Приморській, 74.”

Розглянувши заяву Мащенка В.А. щодо приведення у відповідність до технічного паспорту гуртожитку по вул. Приморській, 74 реєстрації місця проживання гр. Мащенка Володимира Олександровича та гр. Мащенко Ганни Іванівни в гуртожитку по вул. Приморській, 74, додані до заяви документи, згідно з  довідкою  КП «Добробут» від 07.07.2020 р.

виконком міської ради вирішив:

1. Зважаючи на те, що номери кімнат у паспортах громадян Мащенка В.О. та Мащенко Г.І. не відповідають нумерації вказаних кімнат у технічному паспорті гуртожитку, відділу реєстрації місця проживання апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради провести перереєстрацію місця проживання гр.Мащенка Володимира Олександровича та   гр. Мащенко Ганни Іванівни в гуртожитку по вул. Приморській, 74 відповідно до технічного паспорту зазначеного гуртожитку,  змінивши номери кімнат з 465, 466 на номери 307,308.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря міської ради Сапянова Ю.О.

Секретар міської ради Ю.САПЯНОВ