ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№333 “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 25.06.2020 року № 311 «Про затвердження Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно -курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів для оздоровлення громадян 2 категорії, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”

З метою  виконання п. 3.5. частини  3 розділу VІІ “Комплексної програми соціального захисту та соціальної підтримки окремих категорій населення м. Світловодська «Турбота» на 2018-2020 роки», згідно п.п.6 п.б ч.1 ст.34 та ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  від 21.05.1997 р.  № 280/9-ВР,

Виконавчий комітет Світловодської міської рада вирішив:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Світловодської міської

ради від 25.06.2020 року № 311 «Про затвердження Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів  для оздоровлення громадянам 2 категорії,  які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», а саме доповнити пунктом 18 та викласти його в наступній редакції:

«Гранична сума грошової допомоги для компенсації вартості  путівок санаторно-курортним закладам  та закладам відпочинку, для оздоровлення громадян 2 категорії,  які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи  затверджується рішенням виконавчого комітету Світловодської міської ради на календарний рік».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань ЩЕРБИНУ І.В.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ