ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№334 “Про затвердження суми граничної допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, для оздоровлення громадян 2 категорії, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”

З метою  виконання п. 3.5. частини  3 розділу VІІ “Комплексної програми соціального захисту та соціальної підтримки окремих категорій населення м. Світловодська «Турбота» на 2018-2020 роки, згідно п.1 п.п.6 ст. 34 та ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  від 21.05.1997 року № 280/9-ВР, розглянувши протокол № 1 від 06.07.2020 року робочої групи щодо   вирішення  граничної суми грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, для оздоровлення громадян 2 категорії,  які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи за рахунок місцевого бюджету на поточний рік,

Виконавчий комітет Світловодської міської рада вирішив:

1. Затвердити граничну суму грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, для оздоровлення громадянам 2 категорії,  які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

2. На 2020 рік сума не повинна перевищувати  666,00 грн. з ПДВ   за  один  ліжко/день (Шістсот шістдесят шість грн. 00 коп. з ПДВ),  згідно додатку 1.

3. Начальнику управління соціального захисту населення КОТЕНКО І.П. забезпечити цільове використання коштів в межах кошторисних призначень на поточний рік на зазначені компенсації.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань ЩЕРБИНУ І.В.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ

Переглянути додатки до рішення