ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№337 “Про затвердження проекту-переможця з Громадського бюджету та проведення робіт/послуг з реалізації проекту”

На виконання пункту 5.10, розділу V. «Голосування за проекти та підрахунок результатів» міської цільової програми «Громадський бюджет міста Світловодська на 2016-2020 роки», на виконання пунктів: 6.3, 6.4, 6.5, 6.6, розділу VІ. «Реалізація проектів та оцінка процесу» міської цільової програми «Громадський бюджет міста Світловодська на 2016-2020 роки», враховуючи результати голосування населення міста Світловодськ та відповідно до протоколу № 2 засідання Координаційної ради з питань Громадського бюджету від 25 червня 2020 року, з метою ефективного впровадження програми Громадського бюджету та проведення інформаційної кампанії, керуючись п.п. 1 п. ̎̎а̎ ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити переможцем Громадського бюджету проект «Відбудова зони спортивних майданчиків (городки, теніс, боча) з будівництвом критого павільйону для спортивних ігор та відпочинку (Парк культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка)», автор – Олена Шаньгіна.

2. Головному розпоряднику коштів – управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету Світловодської міської ради (Самоляк В.А.) здійснити заходи та провести роботи з реалізації проекту-переможця з Громадського бюджету «Відбудова зони спортивних майданчиків (городки, теніс, боча) з будівництвом критого павільйону для спортивних ігор та відпочинку (Парк культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка)» в термін до 31.10.2020 року.

3. Інформацію про хід реалізації проекту та використання коштів оприлюднювати на сайті міської ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ