ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№348 Про погодження річного плану виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, надання послуг із постачання теплової енергії СП ТОВ «Світловодськпобут» на 2020-2021 рік

Розглянувши річний план виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, надання послуг із постачання теплової енергії на 2020-2021 рік, поданий листом СП ТОВ «Світловодськпобут» від 23.06.2020 № 660 на погодження та проведений розрахунковий річний план у відповідності до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», керуючись п.п. 2 п. «б» ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Погодити річний план виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, надання послуг із постачання теплової енергії СП ТОВ «Світловодськпобут» на 2020-2021 рік (додається).

2. СП ТОВ «Світловодськпобут» провести розрахунки тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання з урахуванням річного плану виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, надання послуг із постачання теплової енергії на 2020-2021 рік згідно додатку 1 до цього рішення.

3. Рішення набуває чинності з дня його офіційного оприлюднення. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови О.Балюк.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ

Додаток