ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№350 “Про підготовку та проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування № 2а «Вул. Дмитра Яворницького – вул. Чайковського», № 11 «С\т «Аромат» – вул. Чайковського», № 14 «Вул. Озерна-вул. 8 Березня (маг. «Рагу»)-вул. Озерна» в м. Світловодську”

Керуючись статтями 7, 43, 44, 45 Закону України «Про автомобільний транспорт», постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» із змінами та доповненнями, підпунктами 10 та 12 пункту «а», підпункту 2 пункту «б» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку із закінченням з 01.09.2020 терміну дії договорів про організацію перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування № 2а «Вул. Дмитра Яворницького – вул. Чайковського» в звичайному режимі руху та в режимі маршрутного таксі, № 11 «С\т «Аромат» - вул. Чайковського» в звичайному режимі руху та в режимі маршрутного таксі; відсутністю перевізника на міському автобусному маршруті загального користування № 14  «Вул. Озерна-вул. 8 Березня (маг. «Рагу»)-вул. Озерна» в режимі маршрутного таксі та в звичайному режимі руху,

 виконавчий комітет вирішив:

1. Провести конкурс з визначення автомобільних перевізників на об’єктах конкурсу № 1, № 2, № 3 (міські автобусні маршрути загального користування №№ 2а, 11, 14) в                м. Світловодську (далі – конкурс):

2. Затвердити умови проведення конкурсу (Додаток 1).

3. Затвердити склад конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування м. Світловодську (Додаток 2).

4. Затвердити регламент роботи конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Світловодську (Додаток 3).

5. Управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста вживати необхідні заходи з підготовки та проведення конкурсу.

6. Затвердити кошторис витрат, пов’язаних з підготовкою та проведенням конкурсу з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування №№ 2а, 11, 14 в м. Світловодську  (Додаток 4).

7. Контроль за виконанням  даного  рішення  покласти  на  першого заступника міського голови О. Балюк.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ

Переглянути додатки до рішення