ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№355 “Про розірвання договору оренди нерухомого майна за адресою: м. Світловодськ, вул. В.Бойка,2 з фізичною особою – підприємцем Пузир В.М.”

Розглянувши заяву від 10.07.2020 фізичної особи-підприємця Пузир В.М. та клопотання від 14.07.2020 № 100  начальника управління молоді та спорту Світловодської міської ради  Брусинцевої Н.Є., керуючись пп.1 п.а ст.29 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, „Положенням про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади м.Світловодська”, затвердженим рішенням Світловодської міської ради від 25.09.2012  № 583, 

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Розірвати договір оренди від 01.02.2013 № 26 нежитлового приміщення загальною площею 13,1 кв.м., розташованого в будівлі МСК ім. А.Тузовського за адресою:  м. Світловодськ, вул. В.Бойка, 2, який був укладений між управлінням молоді та спорту Світловодської міської ради та фізичною особою – підприємцем Пузир Валентиною Миколаївною в зв’язку зі станом здоров’я.

2. Начальнику управлінню молоді та спорту Світловодської міської ради Брусинцевій Н.Є. та фізичній особі – підприємцю Пузир В.М. укласти угоду про дострокове припинення дії договору оренди нерухомого майна.

3. Фізичній особі – підприємцю Пузир В.М. передати (повернути), а начальнику управління молоді та спорту Світловодської міської ради Брусинцевій Н.Є. прийняти по акту приймання-передачі нежитлове приміщення, яке знаходиться за адресою: м. Світловодськ, вул. В.Бойка, 2б, загальною площею 13,1 кв.м. та віднести його до переліку вільних.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови О.Балюк.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ