ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№356 “Про затвердження дислокації місць для здійснення дрібнороздрібної торгівлі на території м. Світловодськ”

З метою впорядкування розміщення та порядку облаштування об’єктів дрібнороздрібної торгівлі, організації та забезпечення якісного торговельного обслуговування мешканців міста, захисту споживчого ринку від неякісних, небезпечних продуктів харчування, створення сприятливих умов організації роботи суб’єктів господарювання на об’єктах сезонної торгівлі, недопущення несанкціонованої торгівлі на території міста, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 №833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів», наказом міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі україни «Про затвердження Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі» від 08.07.1996 №369 (зі змінами), Законами України: "Про захист  прав споживачів",  "Про споживчу кооперацію", "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", "Про безпечність та  якість  харчових  продуктів",  "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування   та   послуг", розглянувши лист Світловодського міського комунального підприємства «Комбінат комунальних послуг» від 24.06.2020 №101,  

виконавчий комітет вирішив:

1. Затвердити дислокацію місць дрібнороздрібної торгівлі на території м. Світловодськ, згідно додатків 1-5 до даного рішення.

2. Суб’єкти господарювання що проводять діяльність на місцях дислокації зобов’язані:

2.1. Забезпечити дотримання вимог Законів України ”Про захист прав споживачів», ”Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, ”Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”.

2.2. Не допускати захаращування і обмеження видимості пішохідних доріжок, зеленої зони, перешкоджання вільному руху пішоходів.

Неналежне виконання даного обов’язку тягне за собою накладення штрафу у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700,00 грн.).

2.3. Забезпечити наявність:

     - супровідної документації на товар, що реалізується;

     - таблички із зазначенням власника і номера телефону суб’єкта, що організував торгівлю, а також прізвища, імені та по батькові продавця;

     - наявність посуду одноразового використання і ємкостей для його збору;

2.4 Працівники, які здійснюють виїзну торгівлю під час виконання своїх обов’язків повинні:

     - додержуватися правил особистої гігієни та забезпечувати санітарним одягом  продавців, тримати робоче місце в належному стані, не палити на робочому місці, бути з покупцями ввічливими;

    - мати при собі копію паспорту, який пред’являється на вимогу службових осіб органів державного контролю і нагляду, правоохоронних органів та посадових осіб органів місцевого самоврядування, особисту медичну книжку з відмітками про проходження медогляду в установлені терміни.

2.5 Здійснювати розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торгівлі виключно після укладення договору з СМКП «ККП» на вивезення твердих побутових відходів та прибирання території після проведення торгівлі.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства  В. Шаповала.

Секретар міської ради Юрій   САПЯНОВ

Перегянути додатки до рішення