ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№396 “Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна за адресою: м. Світловодськ, вул. Богуна,1 з юридичною особою – громадською організацією «Клуб любителів танців «Едвенс»”

Розглянувши заяву від 15.07.2020 керівника громадської організації «Клуб любителів танців «Едвенс» Підгорного М.О., керуючись пп.1 п. а ст.29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», «Положенням про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади м.Світловодська», затвердженим рішенням Світловодської міської ради від 25.09.2012 № 583,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Продовжити термін дії договору оренди нерухомого майна від 11.08.2017 № 80  за адресою: м. Світловодськ, вул. Богуна,1  загальною площею 74,9 кв.м. з юридичною особою – громадською організацією «Клуб любителів танців «Едвенс» для проведення занять з хореографії на термін до 31.05.2025 та внести зміни до цього договору в частині продовження терміну його дії в 30-денний термін з дня прийняття даного рішення.

2. Керівнику громадської організації «Клуб любителів танців «Едвенс» Підгорному М.О.:

2.1. В 20-денний термін з дня внесення змін до договору оренди нерухомого майна, переукласти договори в разі закінчення їх терміну дії з СМКП «Комбінат комунальних послуг» на вивіз побутових відходів, по наданню послуг з електро-,  водопостачання, водовідведення та на відшкодування експлуатаційних витрат. Копії цих договорів надати до управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради в 10-денний термін з дня їх укладання.

2.2. В 30-денний термін з дня прийняття даного рішення застрахувати об’єкт оренди на весь термін дії договору оренди.

3. У разі невиконання умов п.1, 2 дане рішення втрачає чинність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови  Балюк О.В.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ