ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№398 Про погодження тарифів по наданню послуг та оренди торгових приміщень (площ), устаткування на торгівельних об’єктах, які надаються СМКП «Комбінат комунальних послуг»

Розглянувши клопотання директора СМКП «Комбінат комунальних послуг» від 03.07.2020 №116 щодо погодження тарифу на послуги, що надаються дільницею по обслуговуванню торгівлі,відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.03.2009 № 278 «Про заходи щодо стабілізації цін за надання послуг та оренду торгових приміщень (площ) у торговельних об’єктах, на ринках з продажу продовольчих та непродовольчих товарів в умовах фінансово-економічної кризи» (із змінами та доповненнями); наказу Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, МВС України, ДПА України, Держкомстандартизації від 26.02.2002 № 57/188/84/105 «Про затвердження правил торгівлі на ринках» (із змінами та доповненнями),керуючись п.п. 8 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Погодити тарифи на послуги, що надаються дільницею по обслуговуванню торгівлі СМКП «Комбінат комунальних послуг»:
• по обслуговуванню 1 м.кв. торгового приміщення (площ) – 3,42 грн./в день;
• послуги камери схову – 1,60 грн./за одне місце;
• вартість відвідування платного туалету – 3,00 грн./за одне відвідування.
2. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 01.10.2014 р. № 702 «Про плату за надання послуг та оренду торгових приміщень (площ), устаткування на торгівельних об’єктах СМКП «Комбінат комунальних послуг», з моменту набуття чинності цього рішення.
3. Рішення набуває чинності з дня його офіційного оприлюднення.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови О. Балюк.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ