ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№399 “Про надання дозволу на виносну торгівлю біля кав’ярні «Ласкава» ФОП Фетісовій В.Є”

Розглянувши заяву від 23.06.2020 року з доданими документами  ФОП Фетісової В.Є., керуючись  постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006р. №833 ”Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення”, Наказом Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 08.07.1996р. №369 ”Про затвердження Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі” та пп. 1 п. б) ст. 30 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”,

виконавчий комітет вирішив:

1. Надати дозвіл фізичній особі – підприємцю Фетісовій Вірі Євгеніївні на проведення виносної торгівлі продуктами харчування та безалкогольними напоями на майданчику біля кав’ярні  «Ласкава» (вул. Героїв України,76)  на період з 01.07.2020 по 31.08.2020 року.

2. Фізичній особі – підприємцю Фетісовій Вірі Євгеніївні при організації торгівлі:

2.1. Укласти договір з Управлінням економіки, ресурсів та розвитку міста відповідно  до рішення Світловодської міської ради від 25.09.2012р. «Про затвердження порядку розміщення тимчасових споруд  для провадження підприємницької діяльності на території м.Світловодська».

2.2. Забезпечити дотримання вимог визначених Постановою КМУ від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), Законів України ”Про захист прав споживачів», ”Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, ”Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” (771/97-ВР).

2.3. Забезпечити вільний цілодобовий доступ до існуючих на території земельних ділянок інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, дотримуватись вимог інженерних служб міста.

2.4. Не допускати захаращування і обмеження видимості пішохідних доріжок, зеленої зони, перешкоджання вільному руху пішоходів.

2.5. Забезпечити наявність:

- супровідної документації на товар, що реалізується;

- таблички із зазначенням  суб’єкта, що організував торгівлю, а також прізвища, імені та по батькові продавця;

- мати при собі копію паспорту, який пред’являється на вимогу службових осіб органів державного контролю і нагляду, правоохоронних органів та посадових осіб органів місцевого самоврядування.

3. У разі невиконання ФОП Фетісовою В.Є. пункту 2 рішення втрачає чинність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  першого заступника міського голови  О. Балюк.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ