ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№416 “Про надання дозволу Гончаренку М.Я. на знесення одного дерева, яке знаходиться по вулиці Чаплищанська, біля гаража №168”

На підставі колективного звернення власників гаражів, щодо знесення одного високого, старого, аварійно-небезпечного дерева, яке становить загрозу власникам гаражів і перехожим та знаходиться по вулиці Чаплищанська, біля гаража №168, відповідно до акту обстеження зелених насаджень № 42 від 10.08.2020 р., «Правил  утримання  зелених  насаджень  в  містах   та  інших   населених  пунктах», затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006р. №105, «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. № 1045, «Правил благоустрою території м. Світловодськ», затверджених рішенням Світловодської міської ради від 29.06.2010 р. № 1651 та керуючись п.п. 1, п. «б», ч.1, ст. 33 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити акт  обстеження  зелених  насаджень № 42 від 10.08.2020 р.,  щодо знесення одного високого, старого, аварійно-небезпечного дерева, яке становить загрозу власникам гаражів та знаходиться по вулиці Чаплищанська, біля гаража №168 /додається/.

2. Дозволити Гончаренку М.Я. знести одне дерево по вулиці Чаплищанська, біля гаража № 168.

3. Гончаренку М.Я. висадити один саджанець молодого дерева та створити належні умови, щоб забезпечити їх ріст.

4. Зобов’язати Гончаренка М.Я. після виконання робіт, привести дану територію до належного санітарного стану (прибрати зрізані дерева та гілля).

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Шаповала В.В.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ

Переглянути додатки до рішення