ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№419 “Про послаблення протиепідемічних заходів на міських автобусних маршрутах в звичайному режимі руху (пільгові) в м. Світловодську”

Керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; враховуючи протокол позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 28.07.2020 № 21, звернення ТОВ «Світ-Автолегіон» від 31.07.2020 № 99, ПрАТ «Світловодське АТП 13507» від 05.08.2020 № 04-22/135 про надання розкладів руху автобусів на міських автобусних маршрутах у звичайному режимі руху (пільгові) на період карантину,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. ВІДНОВИТИ з 15.08.2020 пільгові перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування №№ 2а, 7, 11, 12, 23 та на період карантину встановити розклади руху автобусів на зазначених маршрутах в звичайному режимі руху (пільгові) згідно з додатком до цього рішення.

2. Перевізникам здійснювати перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

3. Відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, контроль за використанням засобів індивідуального захисту пасажирами під час перевезень на міських автобусних маршрутах, дотриманням профілактичних та протиепідемічних заходів із запобігання гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на період дії карантину покласти на керівників автотранспортних підприємств ПрАТ «Світловодське АТП 13507» та ТОВ «Світ-Автолегіон».

4. Оприлюднити рішення відповідно до вимог законодавства.

5. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на першого заступника  міського  голови О. Балюк.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ

Переглянути додатки до рішення