ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№437 «Про затвердження проекту-переможця з Громадського бюджету та проведення робіт/послуг з реалізації проекту»

На виконання пункту 5.10, розділу V. «Голосування за проекти та підрахунок результатів» міської цільової програми «Громадський бюджет міста Світловодська на 2016-2020 роки», на виконання пунктів: 6.3, 6.4, 6.5, 6.6, розділу VІ. «Реалізація проектів та оцінка процесу» міської цільової програми «Громадський бюджет міста Світловодська на 2016-2020 роки», враховуючи результати голосування населення міста Світловодськ та відповідно до протоколу № 3 засідання Координаційної ради з питань Громадського бюджету від 22 травня 2019 року, з метою ефективного впровадження програми Громадського бюджету та проведення інформаційної кампанії, керуючись п.п. 1 п. а) ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити переможцем Громадського бюджету проект «Спортивно-розважальний комплекс для дітей» для створення умов для змістовного, комфортного та розважально-спортивного відпочинку маленьких мешканців міста в парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка, автор Самохіна Я.О.
2. Головному розпоряднику коштів – управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету Світловодської міської ради (Самоляк В.А.) здійснити заходи та провести роботи з реалізації проекту-переможця з Громадського бюджету «Спортивно-розважальний комплекс для дітей» в термін до 15.10.2019 року.
3. Інформацію про хід реалізації проекту та використання коштів оприлюднювати на сайті міської ради.
4. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Перший заступник міського голови О. БАЛЮК