ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№618 Про надання дозволу Любарець І.В. на знесення п’ять дерев, які знаходяться по вулиці Павлова 13

    На підставі звернення мешканки житлового будинку, щодо знесення п’яти сухостійних, старих дерев, які становлять загрозу мешканцям та знаходяться на небезпечній відстані від будинку № 13, по вулиці Павлова, відповідно до акту обстеження зелених насаджень № 51 від 10.07.2019 р., «Правил  утримання  зелених  насаджень  в  містах   та  інших   населених  пунктах», затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006р. №105, «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. № 1045, «Правил благоустрою території м. Світловодськ», затверджених рішенням Світловодської міської ради від 29.06.2010 р. № 1651 та керуючись   п.п. 1, п. «б», ч.1, ст. 33 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради

в  и  р   і   ш   и   в:

1. Затвердити акт  обстеження  зелених  насаджень № 51 від 10.07.2019 р.,  щодо знесення п’яти сухостійних, старих дерев, які становлять загрозу мешканцям та знаходяться на небезпечній відстані від будинку № 13, по вулиці Павлова /додається/.

2. Дозволити Любарець І.В. знести п’ять високих дерев, які становлять загрозу мешканцям та знаходяться по вулиці Павлова 13.

3. Любарець І.В. висадити п’ять саджанців молодих дерев та створити належні умови, щоб забезпечити їх ріст.

4. Зобов’язати Любарець І.В., після виконання робіт, привести дану територію до належного санітарного стану (прибрати зрізані дерева та гілля).

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово- комунального господарства, архітектури і будівництва.

Міський голова В.КОЗЯРЧУК

ПЕРЕГЛЯНУТИ ДОДАТКИ