ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№634 Про притягнення до адміністративної відповідальності СЕМЕНЮКА Олександра Васильовича 07.11.1946 року народження

Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення від 04.07.2019 р.  серія АА № 02604, складений адміністратором Центру надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради, складений при виявленні адміністративного правопорушення, передбаченого вимогами  ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: недбале зберігання паспорта громадянина України, що спричинило його втрату та керуючись вимогами ст.13 ЗУ «Про адміністративні послуги», ст.40 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 219 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. За порушення вимог ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення притягнути до адміністративної відповідальності СЕМЕНЮКА Олександра Васильовича 07.11.1976 року народження та накласти адміністративне стягнення у виглядіпопередження.

2. За результатами розгляду адміністративної справи винести постанову у справі про адміністративне правопорушення. Копію надати правопорушнику згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови О. Балюк.

Міський голова В. КОЗЯРЧУК