ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№650 Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна за адресою: м. Світловодськ, вул. М.Грушевського,3 з юридичною особою – громадським формуванням Українське козацтво з охорони громадського порядку і державного кордону м.Світловодська

Розглянувши заяву від 15.07.2019 керівника громадського формування  Українське козацтво з охорони громадського порядку і державного кордону м.Світловодська  Крушини Є.О., керуючись пп.1 п.а. ст.29 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, п.5 ст.1, абз.5 ст.5, п.1 ст.7, абз.1 п.2 ст.9, п.1, 3 ст.17 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, „Положенням про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади м.Світловодська”, затвердженим рішенням Світловодської міської ради від 25.09.2012  № 583,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Продовжити термін дії договору оренди нерухомого майна, розташованого за адресою: м.Світловодськ, вул. М.Грушевського,3, загальною площею 70,2 кв.м., з юридичною особою – громадським формуванням Українське козацтво з охорони громадського порядку і державного кордону м.Світловодська з метою розміщення центрального оперативного штабу громадського формування терміном на 2 роки 11 місяців ( з 01.06.2019 до 01.05.2022) з орендною платою 1 грн. на рік.

2. Виконавчому комітету Світловодської міської ради в особі міського голови Козярчука В.В. та юридичній особі – громадському формуванню Українське козацтво з охорони громадського порядку і державного кордону м.Світловодська в особі керівника Крушини Є.О. в 30-денний термін з дня прийняття даного рішення внести зміни до договору оренди нерухомого майна від 01.05.2013 № 9 в частині продовження терміну його дії.

3. Керівнику громадського формування Українське козацтво з охорони громадського порядку і державного кордону м.Світловодська Крушині Є.О. в 10-денний термін з дня внесення змін до договору оренди нерухомого майна від 01.05.2013  № 9 переукласти угоди з відповідними обслуговуючими підприємствами по наданню послуг з електро-, тепло-, водопостачання та водовідведення та на відшкодування експлуатаційних витрат.

4. У разі невиконання умов пп.2, 3  дане рішення втрачає чинність.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови О.Балюк.

Міський голова В.Козярчук