ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№711 Про списання багатоквартирного житлового будинку №3 по вул. Богуна з балансу комунального підприємства «Житлосвіт 2012»

З метою забезпечення реалізації прав співвласників багатоквартирних будинків на самостійне управління житловими будинками, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 №301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків», враховуючи листи Голови правління Сулацької І.Ю. до балансоутримувача будинків комунального підприємства Житлосвіт 2012» (далі за текстом КП «Житлосвіт 2012»),

виконавчий комітет вирішив:

1. Списати з балансу комунальної власності житловий будинок №3 по вул. Богуна.
2. З метою списання вказаного багатоквартирного будинку створити комісію згідно додатку №1 до рішення.
2.1. Комісії провести огляд та фіксацію технічного стану багатоквартирних будинків, що списуються.
2.2. За результатами роботи комісії скласти акти списання багатоквартирних будинків, вказаних в п.1 даного рішення, за формою, визначеною Постановою Кабінету Міністрів від 20.04.2016 р. №301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків».
2.3. Подати на затвердження до виконавчого комітету Світловодської міської ради дані Акти.
3. Після затвердження актів про списання, процедура списання багатоквартирного будинку № 3 по вул. Богуна вважається закінченою.
4. Загальному відділу виконавчого комітету Світловодської міської на офіційному веб-сайті Світловодської міської ради розмістити інформацію про прийняте рішення
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Балюк О.В.

Міський голова Валентин КОЗЯРЧУК

Додаток