ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№736 Про надання дозволу Богдановій Г.М. на знесення одного дерева, яке знаходиться по вулиці Січових Стрільців 265

На підставі звернення мешканця приватного житлового будинку, щодо знесення одного високого, старого дерева, яке становить загрозу мешканцям та знаходиться на небезпечній відстані від приватного житлового будинку № 265, по вулиці Січових Стрільців, відповідно до акту обстеження зелених насаджень №70 від 10.09.2019 р., «Правил утримання зелених насаджень в містах та інших населених пунктах», затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 р. №105, «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. № 1045, «Правил благоустрою території м. Світловодськ», затверджених рішенням Світловодської міської ради від 29.06.2010 р. № 1651 та керуючись п.п. 1, п. «б», ч.1, ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити акт обстеження зелених насаджень №70 від 10.09.2019 р., щодо знесення одного високого, старого дерева, яке становить загрозу мешканцям та знаходиться на небезпечній відстані від приватного житлового будинку № 265, по вулиці Січових Стрільців /додається/.
2. Дозволити Богдановій Г.М. знести одне високе дерево, яке становить загрозу мешканцям та знаходиться по вулиці Січових Стрільців 265.
3. Богдановій Г.М. висадити один саджанець молодого дерева та створити належні умови, щоб забезпечити його ріст.
4. Зобов’язати Богданову Г.М., після виконання робіт, привести дану територію до належного санітарного стану (прибрати зрізані дерева та гілля).
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва.

Міський голова В.КОЗЯРЧУК

Додаток