ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№746 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради №268 від 09.04.2015 року «Про затвердження Положення про конкурсну комісію з проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів на території м. Світловодськ»

В зв’язку із кадровими змінами виконавчого комітету Світловодської міської ради та його управлінь, на підставі «Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 року № 1173, керуючись відповідно до вимог підпункту 6 пункту «а» статті 30, частини першої стаття 52 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради №268 від 09.04.2015 року «Про затвердження Положення про конкурсну комісію з проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів на території міста» виклавши п.4 в новій редакції:
п.4. Затвердити конкурсну комісію з проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів на території м. Світловодськ у новому складі, згідно з додатком 1.
2. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради № 489 від 31.08.2018 року.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Балюк О.В.

Міський голова В.КОЗЯРЧУК

Додаток