ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№761 Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна за адресою: м. Світловодськ, вул. В.Бойко, 2а з юридичною особою – управлінням культури і туризму виконавчого комітету Світловодської міської ради

Розглянувши заяву від 19.09.2019 № 481 начальника управління культури і туризму виконавчого комітету Світловодської міської ради Клокар Н.І., керуючись пп.1 п.а ст.29 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, п.5 ст.1, абз.5 ст.5, п.1 ст.7, абз.1 п.2 ст.9, п.1, 3 ст.17 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, „Положенням про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Світловодська”, затвердженим рішенням Світловодської міської ради від 25.09.2012 № 583,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Продовжити термін дії договору оренди нерухомого майна розташованого за адресою: м.Світловодськ, вул. В.Бойко, 2а, загальною площею 255,2 кв.м., з юридичною особою – управлінням культури і туризму виконавчого комітету Світловодської міської ради для розміщення бібліотеки-філії № 2, з орендною платою 1 грн. на рік, терміном до 30.09.2022.
2. Виконавчому комітету Світловодської міської ради в особі міського голови Козярчука В.В. та управлінню культури і туризму виконавчого комітету Світловодської міської ради в особі начальника Клокар Н.І. в 30-денний термін з дня прийняття даного рішення внести зміни до договору оренди нерухомого майна від 17.09.2013 № 11/1 в частині продовження терміну його дії.
3.Начальнику управління культури і туризму виконавчого комітету Світловодської міської ради в 30-денний термін з дня прийняття даного рішення застрахувати об’єкт оренди на весь термін дії договору оренди та переукласти з відповідними обслуговуючими підприємствами угоди по забезпеченню надання комунальних послуг та на відшкодування експлуатаційних витрат. Копії цих угод надати до управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради в 10-денний термін з дня їх укладання.
4. У разі невиконання умов п.2, 3 дане рішення втрачає чинність.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови О.Балюк.

Міський голова В.Козярчук