ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№852 Про здійснення попередньої оплати послуг теплової енергії СП ТОВ «Світловодськпобут» за листопад-грудень 2019 року

В зв’язку з критичною ситуацією, що склалася в місті з початком опалювального сезону 2019-2020 рр., для зняття соціальної напруги серед населення міста, пп.4 п.1 Постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 року № 117 «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» (зі змінами), на підставі п. 4 статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до протоколу позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 19 від 01 листопада 2019 року, за результатами обговорення даного питання на нарадах з головними розпорядниками бюджетних коштів та розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня міського бюджету,

виконком міської ради вирішив:

1. Рекомендувати головним розпорядникам бюджетних коштів та розпорядникам бюджетних коштів нижчого рівня міського бюджету здійснити попередню оплату послуг з теплової енергії СП ТОВ «Світловодськпобут» за листопад-грудень 2019 року в межах бюджетного року.

2. Зобов’язати фінансове управління Світловодської міської ради провести фінансування головних розпорядників коштів, згідно наданих заявок, погоджених профільними заступниками міського голови.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Балюк О.В.

Секретар Світловодської міської ради Ю.Сапянов