ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№877 від 21 листопада 2019 р. “Про притягнення до адміністративної відповідальності БОРЗЯЄВА Миколу Миколайовича 10.12.1982 року народження”

Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення від 15.10.2019 р.  серія АА № 02546, складений адміністратором Центру надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради, складений при виявленні адміністративного правопорушення, передбаченого вимогами  ст. 198 КУпАП, а саме: втрачено паспорт громадянина України та керуючись вимогами ЗУ «Про адміністративні послуги», ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо  розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг», ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», вимогами  ст. 219 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. За порушення вимог ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення притягнути до адміністративної відповідальності БОРЗЯЄВА Миколу Миколайовича 10.12.1982 року народження та накласти адміністративне стягнення у розмірі трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

2. За результатами розгляду адміністративної справи винести постанову у справі про адміністративне правопорушення. Копію надати правопорушнику згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови О. Балюк.

Перший заступник міського голови  О. Балюк