ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№879 від 21 листопада 2019 р. “Про притягнення до адміністративної відповідальності ГОРПИНИЧА Богдана Валерійовича 10.04.1984 року народження”

Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення від 06.11.2019 р. серія АА № 02822, складений адміністратором Центру надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради, складений при виявленні адміністративного правопорушення, передбаченого вимогами  ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: втрата паспорта громадянина України та керуючись вимогами ст.13 ЗУ «Про адміністративні послуги», ст.40 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 219 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. За порушення вимог ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення притягнути до адміністративної відповідальності ГОРПИНИЧА Богдана Валерійовича 10.04.1984 року народження та накласти адміністративне стягнення у розмірі попередження .

2. За результатами розгляду адміністративної справи винести постанову у справі про адміністративне правопорушення. Копію надати правопорушнику згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови О. Балюк.

Секретар міської ради Ю. САПЯНОВ