ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№885 від 21 листопада 2019 р. “Про списання багатоквартирного житлового будинку Ювілейна № 6 з балансу комунального підприємства «Житлосвіт 2012»”

З метою забезпечення реалізації прав співвласників багатоквартирних будинків на самостійне управління житловими будинками, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 №301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків», враховуючи листа Голови правління Качан К.А. до балансоутримувача будинків комунального підприємства Житлосвіт 2012» (далі за текстом КП «Житлосвіт 2012»),

виконавчий комітет вирішив:

1. Списати з балансу комунальної власності житловий будинок №6 по вул. Ювілейна.

2. З метою списання вказаного багатоквартирного будинку створити комісію згідно додатку №1 до рішення.

2.1. Комісії провести огляд та фіксацію технічного стану багатоквартирних будинків, що списуються.

2.2. За результатами роботи комісії скласти акти списання багатоквартирних будинків, вказаних в п.1 даного рішення, за формою,  визначеною Постановою Кабінету Міністрів від 20.04.2016 р. №301 Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків».

2.3. Подати на затвердження до виконавчого комітету Світловодської міської ради дані Акти.

3. Після затвердження актів про списання, процедура списання багатоквартирного будинку № 6 по вул. Ювілейна вважається закінченою.

4. Загальному відділу виконавчого комітету Світловодської міської   на офіційному веб- сайті Світловодської міської ради розмістити інформацію про прийняте рішення

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Балюк О.В.

Міський  голова Козярчук В.В.