ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№893 від 21 листопада 2019 р. “Про утримання вулично-шляхової мережі міста в осінньо-зимовий період 2019-2020 років”

З метою забезпечення безперебійного та безпечного руху транспорту в осінньо-зимовий період 2019–2020 р,р. на дорогах і вулицях міста,   забезпечення нормальних умов життєдіяльності міста, на підставі с.17, п.1, ст.18 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Для забезпечення своєчасного і оперативного  здійснення заходів  по посипці, розчищенню доріг та тротуарів міста від снігових заметів та ожеледиці, утримання доріг міста в осінньо-зимовий період 2019–2020 р.р. покласти на КП “Комбінат комунальних послуг” (Плахотній О.А.)2. Начальникові    КП  “Комбінат  комунальних  послуг” (Плахотній О.А.) при настанні несприятливих погодних умов, організувати цілодобове чергування спеціалізованої дорожньої техніки з розрахунку:

- піскорозкидач                                       - 2 шт.;

- екскаватор                                             - 1 шт.;

- автогрейдер                                           - 1 шт.;

- снігоочисник (МТЗ-80)                        - 2 шт..

3. Начальникові КП “Комбінат комунальних послуг” (Плахотній О.А.) надати УЖКГ графік чергування (згідно з п.1).

4. Начальникові КП “Комбінат комунальних послуг” (Плахотній О.А.) укласти угоди з підприємствами міста згідно з додатком про виділення інженерної техніки для відповідного  реагування в разі надзвичайних ситуацій, які пов’язані з небезпечними метеорологічними явищами, відповідно до класифікатора надзвичайних ситуацій в Україні, ДК 019-2010, затвердженого Наказом МНС від 12.12.2012р. №1400.

5. Начальнику УЖКГ (Самоляк В.А.),  КП “Комбінат комунальних послуг”(Плахотній О.А.) погодити з керівниками підприємств розподіл вулично-шляхової мережі міста для розчищення від снігу (зазначених в додатку) порядок та терміни виділення техніки, забезпечення її ПММ .

6. Власівській селищній раді (Бабаченко А.Г.) забезпечити утримання автодороги від початку дамби Кременчуцької ГЕС до с. Власівка.

7. Виділення додаткової інженерної техніки проводити рішенням міської комісії з питань ТЕБ і НС. Начальникам міського фінансового управління (Яременко Н.К.), відділу з питань НС та ЦЗН (Соловей Р.М.) забезпечити наявність міського резерву  ПММ згідно Методики підготовки вулично-дорожньої мережі населених пунктів до зимового періоду затвердженою наказом Мінрегіонбуду №319 від 17.07.2013 року.

8. Начальникові Світловодської ГМО (Максюті О.М.) забезпечити своєчасне доведення інформації щодо штормових попереджень до управління з питань НС та ЦЗН (7-22-55, 7-22-91)),  чергового міськвиконкому (тел. 7-36-55), чергового  КП “Комбінат комунальних послуг” (тел.2-18-56, 2-37-19 – постійно) та управління  житлово - комунального господарства    тел.7-28-63, 7-25-70.

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Балюк О.В.

Секретар Світловодської міської ради  Ю.Сапянов

Закріплення вулиць за підприємствами міста,

які будуть залучатись в разі надзвичайних ситуацій

 1. ПАТ завод „Спецзалізобетон” - вулиці приватного сектору

     ПАТ „ПМК - 68”                             Хмельницького мікрорайону

     ДП «ЗЖБІ»

2. ПП. „Літвінов” - вулиці приватного сектор в  районі „”Рибколгосп”

3. Світловодське ВКГ

ОКВП «Дніпро-Кіровоград» -  автодороги Заводського  мікрорайону

4. Світловодське УЕГГ -  район Садового мікрорайону вул. 8 Березня, б-р Молодіжний

5. Філія «Кременчуцька ГЕС» -  шлюз, дамба, в’їзд в місто

6. Світловодський річковий -  селище Лісозаводське, вул. Лісозаводська термінал

Начальник   УЖКГ В.Самоляк