ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№919 Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна за адресою: м. Світловодськ, бульвар Дніпровський,20 з юридичною особою – Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Світловодськ

Розглянувши заяву від 12.11.2019 № 01-21/251 директора територіального центра соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Світловодськ Зайцевої Н.Г., керуючись пп.1 п.а. ст.29 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, п.5 ст.1, абз.5 ст.5, п.1 ст.7, абз.1 п.2 ст.9, п.1, 3 ст.17 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, „Положенням про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади м.Світловодська”, затвердженим рішенням Світловодської міської ради від 25.09.2012 № 583,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Продовжити термін дії договору оренди нерухомого майна, розташованого за адресою: м.Світловодськ, бульвар Дніпровський,20, загальною площею 60,0 кв.м., з юридичною особою – Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Світловодськ, з метою розміщення відділення обліку бездомних громадян на термін до 01.11.2022 з орендною платою 1 грн. на рік.
2. Виконавчому комітету Світловодської міської ради в особі секретаря міської ради Сапянову Ю.О. та директору Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Світловодськ Зайцевій Н.Г. в 30-денний термін з дня прийняття даного рішення внести зміни до договору оренди нерухомого майна від 30.12.2016 № 73 в частині продовження терміну його дії.
3. Директору Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Світловодськ Зайцевій Н.Г. в 30-денний термін з дня внесення змін до договору оренди нерухомого майна від 30.12.2016 № 73, переукласти договори в разі закінчення терміну їх дії з СМКП «Комбінат комунальних послуг» на вивіз побутових відходів, по наданню послуг з електро-, тепло-, водопостачання, водовідведення та на відшкодування експлуатаційних витрат. Копії цих договорів надати до управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради в 10-денний термін з дня їх укладання.
4. Директору Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Світловодськ Зайцевій Н.Г.в 30-денний термін з дня прийняття даного рішення застрахувати об’єкт оренди на весь термін дії договору оренди.
5. У разі невиконання умов п.2, 3, 4 дане рішення втрачає чинність.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови О.Балюк.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ