ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№920 Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами ФОП Грузіну Д.В.

Розглянувши заяву від 16.10.2019 р. ФОП Грузіна Д.В. з доданими документами та з метою впорядкування розміщення зовнішньої реклами у місті Світловодську, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 2067 від 29.12.2003 р. "Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами", керуючись п.п. 13, пункт «а» ч.1, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішенням Світловодської міської ради № 966 від 26.11.2013 р. «Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами у місті Світловодську»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Надати ФОП Грузіну Дмитру Васильовичу дозвіл на розміщення зовнішньої реклами терміном на 5 років для розташування:
- одностороннього рекламного щита, розміром 3,0м х 6,0м, по вулиці Героїв України, (біля магазину «Рось»).
2. Зобов’язати ФОП Грузіна Д.В.:
2.1.В місячний термін укласти з управлінням економіки, ресурсів та розвитку міста договір про тимчасове користування місцем для розміщення рекламного засобу.
2.2.Утримувати рекламні засоби у належному технічному та санітарному стані, із забезпеченням негайного відновлення пошкоджених конструкцій, із заміною пошкоджених рекламних сюжетів, своєчасним оновленням зовнішнього вигляду рекламних засобів та рекламних сюжетів.
3.У разі невикористання місця розташування рекламного засобу безперервно протягом шести місяців або не переоформлення дозволу в установленому порядку, дозвіл може бути скасований на підставі рішення виконкому.
4. У разі не виконання умов пункту 2 дане рішення втрачає чинність.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови О.Балюк.

Міський голова В.КОЗЯРЧУК