ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№923 “Про результати конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території м. Світловодськ”

Розглянувши протокол засідання конкурсної комісії по визначенню переможця  конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових  відходів у м. Світловодськ  від 15 листопада 2019 року, з метою впорядкування надання мешканцям м. Світловодськ  своєчасних, належної якості послуг з вивезення твердих побутових відходів, на підставі Закону України «Про відходи», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 р. №1173 «Про порядок проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів», керуючись п. 1, 6, ч «а», ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив :

1. Затвердити та ввести в дію рішення конкурсної комісії відповідно протоколу засідання конкурсної комісії від 15.11.2019 р. щодо визначення переможця конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів у м. Світловодськ (додається).

2. Визначити СМКП «Комбінат комунальних послуг» виконавцем послуг з вивезення твердих побутових відходів у м. Світловодськ терміном на один рік.

3. Затвердити форму Договору на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів (додаток 1).

4. Секретарю Світловодської міської ради укласти з директором СМКП «Комбінат комунальних послуг» договір на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Балюк О.В.

Секретар Світловодської міської ради Юрій САПЯНОВ