ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№947 Про внесення зміни до організації харчування дітей в навчально-виховних закладах міста, батьки яких є учасниками АТО, пораненими та загиблими учасниками АТО

З метою виконання рішення міської ради VІІ скликання від 21.11.2017 р. №1026 «Про затвердження міської комплексної програми соціальної підтримки сімей учасників АТО, сімей поранених, загиблих військовослужбовців та учасників АТО і вшанування пам’яті загиблих на 2018-2020 роки» зі змінами, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 р. №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», наказу Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України від 01.06.2005 р. №242/329 «Про затвердження Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.06.2005 р., рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 21.12.2018 р. № 827 «Про встановлення батьківської плати за відвідування дитячого навчального закладу», від 21.12.2018 року № 826 «Про організацію харчування учасників освітнього процесу в шкільних їдальнях», керуючись ст. 34 та п.1 ч. 2 ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Звільнити з 01 листопада 2019 року від батьківської плати за фактичне відвідування дошкільних навчальних закладів міста вихованцями, батьки яких є учасниками бойових дій АТО, або батьки яких загинули чи поранені під час проведення АТО при умові перебування на обліку в Єдиному державному реєстрі осіб, що мають право на пільги в м. Світловодськ при наявності відповідних підтверджуючих документів та заяви одного з батьків дитини згідно Додатку 1 та Додатку 2.

2. Надавати компенсацію з 01 листопада 2019 року щомісячно на харчування дітей в загальноосвітніх закладах м. Світловодська, батьки яких є учасниками бойових дій АТО, або батьки яких загинули чи поранені під час проведення АТО при умові перебування на обліку в Єдиному державному реєстрі осіб, що мають право на пільги в м. Світловодськ при наявності відповідних підтверджуючих документів та заяви одного з батьків дитини згідно Додатку 1 та Додатку 2.

3. Управлінню соціального захисту населення Світловодської міської ради забезпечити:
3.1. Прийняття заяв та документів від батьків:
- для звільнення від батьківської плати згідно п.1 Рішення під час відвідування дошкільних навчальних закладів;
- для надання компенсації на харчування дітей, які є учнями загальноосвітніх закладів згідно п.2 Рішення.
3.2. Щомісяця до 5 числа наступного за звітним надавати до Управління освіти Світловодської міської ради списки дітей, які мають право на безкоштовне харчування в загальноосвітніх закладах міста та списки дітей, харчування яких в дошкільних навчальних закладах міста є безкоштовним та підлягає відшкодуванню згідно поданих заяв.
3.3. Відшкодування вартості харчування Управлінню освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради за фактичне відвідування вихованцями дошкільних навчальних закладів, батьки яких є учасниками АТО, пораненими та загиблими учасниками АТО, виходячи з вартості, встановленої на відповідний рік.
3.4. Виплату коштів проводити щомісячно (крім канікул, карантину, в разі хвороби дитини та інше) на харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Світловодська в розмірі 200,00 гривень сім’ям на кожну дитину, батьки яких є учасниками бойових дій АТО, або батьки яких загинули чи поранені під час проведення АТО. Виплати в період канікул, карантину та інше здійснювати відповідно до наказів управління освіти Світловодської міської ради. В разі хвороби дитини батькам необхідно надати до управління соціального захисту населення Світловодської міської ради довідку з лікарського профілактичного закладу (копію), для нарахування виплати за фактичні дні навчання від затвердженої суми.
3.5. Відшкодування надається за рахунок коштів, передбачених у міському бюджеті на поточний рік в межах кошторисних призначень на зазначені цілі.

4. Управлінню освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради:
4.1.Забезпечити харчуванням дітей навчально-виховного процесу в дошкільних навчальних закладах м. Світловодська, батьки яких є учасниками бойових дій АТО, або батьки яких загинули чи поранені під час проведення АТО.
4.2. Щомісяця до 10 числа наступного за звітним надавати управлінню соціального захисту населення Світловодської міської ради підтверджуючі документи щодо фактичного відвідування дошкільних навчальних закладів міста вихованцями для подальшого відшкодування вартості.
4.3. Щомісяця до 10 числа наступного за звітним надавати управлінню соціального захисту населення Світловодської міської ради перелік учнів щодо навчання в загальноосвітніх навчальних закладах м. Світловодська.

5. Фінансовому управлінню Світловодської міської ради здійснювати фінансування видатків на харчування в межах затверджених кошторисних призначень.

6. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради № 27 від 02.02.2018 р.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань Щербину І.В.

Секретар міської ради Ю. САПЯНОВ

Додатки