ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№949 Про направлення для проходження альтернативної (невійськової) служби гр. Савчука В.С.

Керуючись ст.ст.5,6 Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу», постанови Кабінету Міністрів України від 10 листопада 1999 року № 2066 «Про затвердження нормативно –правових актів щодо застосування Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу», на виконання протоколу міської комісії у справах альтернативної (невійськової) служби від 05.12.2019 року протокол № 5

виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Направити Савчука Володимира Сергійовича 1999 року народження для проходження альтернативної (невійськової) служби до Власівського пансіонату для ветеранів війни та праці з геріатричним відділенням (код ЄДРПОУ 22219526).

2. Військовому комісару Світловодської ОМВК (Грінченко М.М.) прийняти до відома рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради щодо направлення гр. Савчука В.С. для проходження альтернативної (невійськової) служби.

3. Керівнику Власівського пансіонату для ветеранів війни та праці з геріатричним відділенням (Кламт С.Д.) прийняти до виконання рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради, а саме укласти з громадянином, який прибув для проходження альтернативної служби, в установленому порядку письмовий строковий трудовий договір на строк альтернативної служби (27 місяців) та протягом п’яти календарних днів письмово повідомити про прийняте рішення виконавчий комітет Світловодської міської ради.
Під час проходження альтернативної служби громадянину надається щорічна оплачувана відпустка тривалістю п’ятнадцять календарних днів (ст.16 Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу»).
Відповідно до п.46 Постанови КМУ № 2066 від 10.11.1999 року для контролю за проходженням альтернативної служби щокварталу подавати до управління соціального захисту населення Світловодської міської ради відомості про використання ним робочого часу за підписом табельника та керівника підрозділу.

4. Світловодській міській філії Кіровоградського обласного центру зайнятості у разі ліквідації, реорганізації або перепрофілюванню підприємства, установи де громадянин проходить альтернативну службу сприяти у вирішенні питання щодо пошуку іншого місця для подальшого проходження альтернативної (невійськової) служби.

5.Управлінню соціального захисту населення Світловодської міської ради тримати на контролі дане рішення.

6.Контроль за виконанням рішення виконавчого комітету покласти на першого заступника міського голови Балюк О.В.

Секретар міської ради Ю.Сапянов