ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№973 Про передачу об’єкту нерухомості – спортивно-розважальний комплекс для дітей КП «Світловодський міський парк культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка»

Керуючись ст.32, п.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши службову записку начальника управління культури і туризму виконавчого комітету Світловодської міської ради Клокар Н.І. від 02.12.2019 р. та з метою ефективного впровадження міської цільової програми «Громадський бюджет міста Світловодська на 2016-2020 роки»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Управлінню культури і туризму виконавчого комітету Світловодської міської ради безоплатно передати, а комунальному підприємству «Світловодський міський парк культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка» прийняти в термін до 15 грудня 2019 р. об’єкт нерухомості – спортивно-розважальний комплекс для дітей первісною вартістю 138450,00 грн. (сто тридцять вісім тисяч чотириста п’ятдесят грн. 00 коп.) для встановлення в парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка (згідно додатку до рішення).
2.Прийом-передачу оформити відповідним актом та надати на затвердження секретарю Світловодської міської ради у встановлені терміни.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови О.Балюк.

Секретар міської ради Ю.Сапянов

Додаток