ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№992 Про організацію громадських робіт на 2020 рік

Відповідно до п.п.7 п. «б» статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування», статті 31 Закону України «Про зайнятість населення», «Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 175 та з метою організації на території міста у 2020 році громадських робіт:

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити Перелік видів громадських робіт у 2020 році (далі – Перелік), що додається (Додаток №1).
2. Затвердити перелік роботодавців за участю яких планується організація громадських робіт (далі Перелік роботодавців), що додається (Додаток №2).
3. Фінансування громадських робіт може здійснюватись за рахунок коштів місцевого бюджету, роботодавців та інших не заборонених законодавством джерел. У разі залучення зареєстрованих безробітних до громадських робіт фінансування організації таких робіт здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету та Фонду
загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
4. Дане рішення довести до відома роботодавців зазначених у додатку №2, та зобов’язати їх відкрити спеціальні рахунки для перерахувань з місцевого бюджету та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на фінансування громадських робіт.
5. Рішення міськвиконкому від 18 грудня 2018 року № 1411 «Про організацію громадських робіт на 2019 рік» вважати таким, що втратило чинність.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань ЖКГ.

Секретар Світловодської міської ради Ю.Сапянов

Додаток