ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

Про початок опалювального періоду 2018-2019 років

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року №630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», прогнозованим значним зниженням середньодобової   температури   зовнішнього   повітря,   керуючись   пунктом 1 частини «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради 

в и р і ш и в :

  1. Генеральному директору СП ТОВ «Світловодськпобут» (Московському  С.В), начальнику Світловодського РЕМ ПАТ «Кіровоградобленерго»  (Распутній  М.М.), директору Світловодському УЕГГ (Шаповал В.В.) розпочати опалювальний сезон  2018-2019 р.р. при  умові зниження середньодобової  температури повітря нижче  +8°С протягом трьох днів.
  1. Керівникам підприємств житлово-комунального господарства в термін до 01.11.2018 року підготувати графіки чергування у вихідні та святкові дні протягом опалювального сезону 2018-2019 р.р. інженерно-технічних працівників та передати для контролю до управління житлово-комунального господарства та до аварійно-ремонтних служб.
  1. Контроль за   виконанням    даного   рішення   покласти   на   першого заступника міського голови  Балюк О.В..

Міський голова                                          В.КОЗЯРЧУК