ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

Про призначення управителів багатоквартирних будинків у м Світловодськ

від «16»  травня 2019 рік                                                                                            № 398

м. Світловодськ

Про призначення управителів

багатоквартирних будинків у м Світловодськ

  Відповідно до підпункту 20 пункту «а» частини 1 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 13 Закону України «Про особливості здійснення  права власності у багатоквартирному будинку», Порядку проведення конкурсу  з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженого наказом Міністерства  регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства  України від 13 червня 2016 року №150, за результатами проведеного конкурсу  з призначення управителя багатоквартирного будинку у м. Світловодськ, на підставі протоколу засідання конкурсної комісії з призначення управителів  багатоквартирного будинку м. Світловодськ  від 12.05.2019  №4.

виконавчий комітет вирішив

 1. Призначити ТОВ «Управляюча компанія «Господарник» (юридична адреса: Кіровоградська обл, м Світловодськ вул. Приморська б. 74, код 42553389) управителем багатоквартирних будинків за об’єктами конкурсу №1 та №2, зазначеному в додатку №1 до рішення.
 2. Призначити Комунальне підприємство «Житлосвіт 2012» (юридична адреса: Кіровоградська обл, м Світловодськ вул. Приморська б. 44, код 38246307) управителем багатоквартирних будинків за об’єктами конкурсу №3 та №4, зазначеному в додатку №2 до рішення.
 3. Призначити Комунальне підприємство «Житлосервіс 2012» (юридична адреса: Кіровоградська обл, м Світловодськ вул. Приморська б. 20, код 38246270) управителем багатоквартирних будинків за об’єктами конкурсу №5 та №6, зазначеному в додатку №3 до рішення.
 4. Призначити ПП «Керуюча компанія «Борисфен» (юридична адреса: Кіровоградська обл, м Світловодськ вул. Комарова б. 110А, код 426986990) управителем багатоквартирних будинків за об’єктами конкурсу №7 та №8, зазначеному в додатку №4 до рішення.
 5. Уповноважити першого заступника міського голови Балюк О.В. на підписання договорів з надання послуг з управління багатоквартирними будинками міста Світловодська від імені власників багатоквартирних будинків, які входять до об’єктів конкурсу,  з переможцями конкурсу.
 6. Управлінню житлово – комунального господарства виконавчого комітету Світловодської міської ради спільно з юридичним відділом апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради підготувати проект договору з надання послуг з управління багатоквартирним будинком міста Світловодська, що має буди укладений від імені власників багатоквартирних будинків - уповноваженою особою виконавчого комітету Світловодської міської ради з переможцями конкурсу, строком на один рік, з обов’язком управителя розпочати надання послуг з управління багатоквартирними  будинками   з  1 липня  2019 року. 
 1. Уповноваженій особі виконавчого комітету Світловодської міської ради - першому заступникові міського голови Балюк О.В. та вищезазначеним переможцям конкурсу - управителям протягом п’яти календарних днів з дня прийняття цього рішення, укласти договори про надання послуги з управління багатоквартирним будинком окремо на кожний багатоквартирний будинок.
 2. Організаційному відділу виконавчого комітету Світловодської міської на офіційному веб – сайті Світловодської міської ради  розмістити інформацію про управителя, з яким укладено договір.
 3. ТОВ «Управляюча компанія «Господарник», комунальному підприємству «Житлосвіт 2012», комунальному підприємству «Житлосервіс 2012», ПП «Керуюча компанія «Борисфен» довести до відома співвласників багатоквартирних будинків, які входять їх до об’єктів конкурсу, інформацію про управителя, з якими укладено договір про надання послуг, шляхом розміщення на зворотному  боці платіжних документів, а також на інформаційних стендах у під’їздах будинків та біля них відповідного оголошення, яке має містити повне найменування управителя, його контактні телефони, номер та дату укладеного договору, ціну послуги.
 4. Комунальному підприємству «Житлосвіт 2012» в строк до 01 липня 2019 року здійснити  всі необхідні дії щодо передачі  ТОВ «Управляюча компанія «Господарник» наявної  технічної документації на будинки за  Переліком технічної документації на багатоквартирний будинок, затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 17.07.2018 року №176
 5. Комунальному підприємству «Житлосервіс 2012» в строк до 01 липня 2019 року  здійснити  всі необхідні дії щодо передачі  ПП «Керуюча компанія «Брисфен» наявної технічної документації на будинки за  Переліком технічної документації на багатоквартирний будинок, затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 17.07.2018 року №176 .
 6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову                 Козярчука   В.В.

Міський голова                                                                           В.В.Козярчук

Переглянути додатки