ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№ 141 “Про створення міської комісії з приймання-передачі картотек реєстраційного обліку місця проживання/перебування фізичних осіб”

Відповідно до ст. 40, 52, 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання прикінцевих та перехідних положень ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» від 10.12.2015 року № 888-VIII, для наповнення реєстру територіальної громади міста Світловодська,

  виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Створити міську комісію з приймання-передачі картотек реєстраційного обліку місця проживання/перебування фізичних осіб (далі – картотеки) від суб’єктів господарювання, які надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, управляючих компаній, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (далі – підприємства з обслуговування житлового фонду) до виконавчого комітету Світловодської міської ради Кіровоградської області та затвердити її склад (додаток 1).

2. Затвердити перелік підприємств з обслуговування житлового фонду, які ведуть реєстраційний облік фізичних осіб і передаватимуть картотеки до виконавчого комітету Світловодської міської ради Кіровоградської області в нижче наведеному складі та здійснити передачу картотеки, що буде проведена в приміщенні виконавчого комітету Світловодської міської ради Кіровоградської області, за актами прийому-передачі та згідно графіку затвердженому комісією з приймання-передачі картотек реєстраційного обліку місця проживання/перебування фізичних осіб (додаток 2).

3. Затвердити бланк акту приймання-передачі картотек (додаток 3).

4. Рекомендувати відділу з організації надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради Кіровоградської області:

  • визначити потребу у виділенні додаткових площ для розміщення картотек та виділити додаткові площі для розміщення картотек у зазначеному відділі;
  • прийняти картотеки від підприємств з обслуговування житлового фонду згідно, вище наведеного графіку, після виділення додаткових площ для розміщення картотек.

5. Відділу з організації надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради Кіровоградської області забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному сайті Світловодської міської ради протягом п’яти робочих днів з дня його прийняття.

6. Контроль за  виконанням  даного  рішення  покласти  на першого заступника міського  голови Балюк О.В.

Секретар міської ради                                                     Юрій САПЯНОВ

Додатки до рішення від 12.03.2020 року № 141