ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

Про встановлення скорегованої вартості теплової енергії, що виробляється, транспортується та постачається ТОВ «Вектор Стандарт»

Відповідно до підпункту 2 пункту "а" статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктів 2, 3 частини 1 статті 7, статей 31, 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», абзацу 4 статті 20 Закону України «Про теплопостачання», постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 26.11.2018 № 703 «Про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення, які надаються СП ТОВ «Світловодськпобут», розглянувши листа ТОВ «Вектор Стандарт» від 29.01.2019 № 23,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

  1. Встановити ТОВ «Вектор Стандарт», яке здійснює виробництво, транспортування та постачання для МСК ім. Тузовського та ДЮСШ скореговану вартість теплової енергії, виробленої на установках з використанням альтернативних джерел - 1526,70 грн. за 1 Гкал з урахуванням ПДВ згідно з розрахунком планових витрат (додаток).
  2. Рішення набуває чинності з дня, наступного за днем його прийняття.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови О. Балюк.

 

В. Козярчук

Міський голова