ВИКОНАВЧИЙ комітет
Проекти рішень

Про міський план заходів щодо розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2019-2021 роки

Виконавець проекту: Служба у справах дітей

Керуючись п.п.4 п.б ч.1 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування», відповідно до законів України "Про охорону дитинства", "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22 лютого 2019 року № 403-р "Про обласний план заходів щодо розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2019-2021 роки":

виконком міської ради вирішив:

1. Затвердити міський план заходів щодо розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2019-2021 роки (далі – План заходів) (додається).
2. Структурним підрозділам виконавчого комітету Світловодської міської ради, Світловодському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надавати службі у справах дітей виконавчого комітету Світловодської міської ради інформацію про стан виконання даного рішення щокварталу до 10 числа місяця, наступного за звітним періодом, протягом 2019-2021 років.
3. Службі у справах дітей виконавчого комітету Світловодської міської ради забезпечити моніторинг стану виконання Плану заходів, опрацювання відомостей про їх виконання та надання інформації Світловодському міському голові щокварталу до 15 числа місяця, наступного за звітним періодом, протягом 2019-2021 років.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови О.Балюк.

Міський голова В. Козярчук