ВИКОНАВЧИЙ комітет
Проекти рішень

Про надання дозволу ГО «Світловодській спілці учасників АТО» на видалення двохсот вісімнадцяти сухостійних, буреломних дерев, які знаходяться в парку ім. Т.Г. Шевченка

Виконавець проекту: Управління житлово-комунального господарства

На підставі звернення голови ГО «Світловодської спілки учасників АТО» Скотнікова О.В., щодо видалення двохсот вісімнадцяти буреломних, вітровальних, завислих,  переламаних, сухостійних, аварійно-небезпечних дерев в парку ім. Т.Г. Шевченка на ділянках: від пам’ятника Т.Г. Шевченка до вулиці Паркова та від вулиці Ювілейна до пішохідної доріжки на вулицю Приморська, відповідно до акту обстеження зелених насаджень № 11 від 21.02.2019 року, «Правил  утримання  зелених  насаджень  в  містах   та  інших   населених  пунктах», затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006р. №105, «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. № 1045, «Правил благоустрою території м. Світловодськ», затверджених рішенням Світловодської міської ради від 29.06.2010 р. № 1651 та керуючись   п.п. 1, п. «б», ч.1, ст. 33 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»

 

            виконавчий комітет Світловодської міської ради 

                                                   в  и  р   і   ш   и   в:

  1. Затвердити акт  обстеження  зелених  насаджень № 11 від 21.02.2019 р.,  щодо  видалення двохсот вісімнадцяти буреломних, вітровальних, завислих, переламаних, сухостійних, аварійно-небезпечних дерев в парку ім. Т.Г. Шевченка на ділянках: від пам’ятника Т.Г. Шевченка до вулиці Паркова та від вулиці Ювілейна до пішохідної доріжки на вулицю Приморська /додається/.
  2. Дозволити ГО «Світловодській спілці учасників АТО» самостійно провести видалення двохсот вісімнадцяти буреломних, вітровальних, завислих, переламаних, сухостійних, аварійно-небезпечних дерев в парку ім. Т.Г. Шевченка на ділянках: від пам’ятника Т.Г. Шевченка до вулиці Паркова та від вулиці Ювілейна до пішохідної доріжки на вулицю Приморська.
  3. Деревину передати заявнику – ГО «Світловодській спілці учасників АТО».
  4. Зобов’язати ГО «Світловодську спілку учасників АТО», після виконання робіт, привести дану територію до належного санітарного стану (прибрати зрізані дерева та гілля).
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва.

     Міський голова В.КОЗЯРЧУК

ПЕРЕГЛЯНУТИ ДОДАТКИ ДО РІШЕННЯ