ВИКОНАВЧИЙ комітет
Проекти рішень

Про надання дозволу ГО «Світловодській спілці учасників АТО» на видалення сухостійних, буреломних дерев, які знаходяться в парку ім. Т.Г. Шевченка

Виконавець проекту: Управління житлово-комунального господарства Світловодської міської ради

На підставі звернення голови ГО «Світловодської спілки учасників АТО» Скотнікова О.В., щодо видалення ста тридцяти трьох буреломних, вітровальних, завислих, переламаних, сухостійних, аварійно-небезпечних дерев в парку ім. Т.Г. Шевченка на ділянці: від вулиці Паркова до недобудови на розі вулиць Героїв України-Ювілейна, відповідно до акту обстеження зелених насаджень № 12 від 26.03.2020 року, «Правил утримання зелених насаджень в містах та інших населених пунктах», затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006р. №105, «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. № 1045, «Правил благоустрою території м. Світловодськ», затверджених рішенням Світловодської міської ради від 29.06.2010 р. № 1651 та керуючись п.п. 1, п. «б», ч.1, ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради
в и р і ш и в:

1. Затвердити акт обстеження зелених насаджень № 12 від 26.03.2020 р., щодо видалення ста тридцяти трьох буреломних, вітровальних, завислих, переламаних, сухостійних, аварійно-небезпечних дерев в парку ім. Т.Г. Шевченка на ділянці: від вулиці Паркова до недобудови на розі вулиць Героїв України-Ювілейна /додається/.
2. Дозволити ГО «Світловодській спілці учасників АТО» самостійно провести видалення ста тридцяти трьох буреломних, вітровальних, завислих, переламаних, сухостійних, аварійно-небезпечних дерев в парку ім. Т.Г. Шевченка на ділянці: від вулиці Паркова до недобудови на розі вулиць Героїв України-Ювілейна.
3. Деревину передати заявнику – ГО «Світловодській спілці учасників АТО».
4. Зобов’язати ГО «Світловодську спілку учасників АТО», після виконання робіт, привести дану територію до належного санітарного стану (прибрати зрізані дерева та гілля).
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ