ВИКОНАВЧИЙ комітет
Проекти рішень

Про надання дозволу на проведення виносної торгівлі біля піцерії «Челентано» ФОП Гайчук І.М.

Виконавець проекту:

Розглянувши заяву від 08.04.2019 року з доданими документами  ФОП Гайчук  І.М., керуючись  постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006р. №833 ”Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення”, Наказом Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 08.07.1996р. №369 ”Про затвердження Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі” та пп. 1 п. б) ст. 30 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”,

виконавчий комітет вирішив:

  1. Надати дозвіл фізичній особі – підприємцю Гайчук Ірині  Михайлівні на проведення  виносної торгівлі продуктами харчування та безалкогольними напоями на майданчику біля піцерії «Челентано» (вул.Городоцька,7)  на період з 20.04.2019 по 15.09.2019 року.
  2. Фізичній особі – підприємцю. Гайчук Ірині Михайлівні при організації торгівлі:

            2.1. Укласти договір з Управлінням економіки, ресурсів та розвитку міста відповідно  до рішення Світловодської міської ради від 25.09.2012р. «Про затвердження порядку розміщення тимчасових споруд  для провадження підприємницької діяльності на території м.Світловодська».

2.2. Забезпечити дотримання вимог Законів України ”Про захист прав споживачів”(1023-12), ”Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” (4004-12), постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.2006р. №833 ”Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення”.

2.3. Забезпечити вільний цілодобовий доступ до існуючих на території земельних ділянок інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, дотримуватись вимог інженерних служб міста.

2.4. Не допускати захаращування і обмеження видимості пішохідних доріжок, зеленої зони, перешкоджання вільному руху пішоходів.

2.5. Забезпечити наявність:

- супровідної документації на товар, що реалізується;

- таблички із зазначенням  суб’єкта, що організував торгівлю, а також прізвища, імені та по батькові продавця;

- мати при собі копію паспорту, який пред’являється на вимогу службових осіб органів державного контролю і нагляду, правоохоронних органів та посадових осіб органів місцевого самоврядування.

  1. У разі невиконання ФОП Гайчук І.М.. пунктів 2  рішення втрачає чинність.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  першого заступника міського голови  О. Балюк.

Міський голова  В. Козярчук