ВИКОНАВЧИЙ комітет
Проекти рішень

Про надання дозволу на здійснення виїзної торгівлі бочковим квасом ФОП Шикман О.М.

Виконавець проекту:

Розглянувши заяву від 11.04.2019 року з доданими документами  ФОП Шикман О.М., керуючись  постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006р. №833 ”Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення”, Наказом Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 08.07.1996р. №369 ”Про затвердження Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі” та пп. 1 п. б) ст. 30 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

  1. Надати дозвіл фізичній особі – підприємцю Шикман Олені Миколаївні на здійснення  виїзної торгівлі бочковим квасом та термокег з безалкогольними газованими напоями з 01 травня по 30 вересня  2019 року, з режимом роботи з 8-00 до 20-00 години, за адресами:

-   вул. Героїв України біля будинку № 6 (перехрестя вул. Гагаріна);

-   вул. Героїв України, 39 (біля магазину «АТБ»);

-   вул. Героїв України, 65 (майданчик біля торговельного центру  ”Рось”);

-   вул. Миру (перехрестя  вул. Закамінська,2);

-   вул. Героїв Чорнобиля,  (біля магазину «АТБ»);

-   Кременчуцька ГЕС (відрізок зупинки біля виїзду на дамбу).

  1. Фізичній особі – підприємцю Шикман Олені Миколаївні при організації торгівлі:

            2.1.Укласти договір з управлінням економіки, ресурсів та розвитку міста про сплату за користування місцем (на розміщення ТС), що перебуває в комунальній власності. Щомісячна плата за землекористування складає 1800,00 грн (одна тис. дев’ятсот двадцять гривень) та вноситься до 30 числа місяця наступного за звітним.      

2.2. Забезпечити дотримання вимог Законів України ”Про захист прав споживачів”(1023-12), ”Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” (4004-12), постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.2006р. №833 ”Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення”.

2.3. Забезпечити вільний цілодобовий доступ до існуючих на території земельних ділянок інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, дотримуватись вимог інженерних служб міста.

2.4. Не допускати захаращування і обмеження видимості пішохідних доріжок, зеленої зони, перешкоджання вільному руху пішоходів.

2.5. Утримувати територію для здійснення торговельної діяльності та прилеглу територію в радіусі 5 метрів в належному санітарному стані, здійснювати їх прибирання після закінчення торгівлі.  

Неналежне виконання даного обов’язку тягне за собою накладення штрафу у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700,00 грн.).

2.6. Забезпечити наявність:

     - супровідної документації на товар, що реалізується;

     - таблички із зазначенням власника і номера телефону суб’єкта, що організував торгівлю, а також прізвища, імені та по батькові продавця;

     - наявність посуду одноразового використання і ємкостей для його збору;

     - розміщення урн для збору сміття.

2.7 Працівники, які здійснюють виїзну торгівлю хлібним квасом з  бочок та термокег з безалкогольними газованими напоями під час виконання своїх обов’язків повинні:

     - додержуватися правил особистої гігієни та забезпечувати санітарним одягом  продавців, тримати робоче місце в належному стані, не палити на робочому місці, бути з покупцями ввічливими;

    - мати при собі копію паспорту, який пред’являється на вимогу службових осіб органів державного контролю і нагляду, правоохоронних органів та посадових осіб органів місцевого самоврядування, особисту медичну книжку з відмітками про проходження медогляду в установлені терміни.

  1. У разі невиконання ФОП Шикман О.М. пункту 2  рішення втрачає чинність.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  першого заступника міського голови О. Балюк.

Міський голова  В.Козярчук