ВИКОНАВЧИЙ комітет
Проекти рішень

Про надання дозволу на здійснення виїзної торгівлі морозивом ФОП Аванесяну Н.Р.

Виконавець проекту:

Розглянувши заяву від 08.04.2019 року з доданими документами  ФОП Аванесян Н.Р.,  керуючись Постановою Кабінету Міністрів України  від 15.06.2006р. № 833 ”Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення”,   Наказом Міністерства економіки та з питань Європейської інтеграції України від 11.07.2003р. № 185 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі продовольчими товарами» та підпункту 8 пункту а статті 30, підпункту 2,3 пункту б статті 30, пункту 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

  1. Надати дозвіл фізичній особі – підприємцю Аванесяну Нареку Рафаеловичу на здійснення виїзної торгівлі морозивом з 20 квітня 2019 року по 30 вересня  2019 року, з режимом роботи з 8-00 до 20-00 години, за адресою:

-   на розі вулиць Героїв України – Чорноморівська (біля скверу).

  1. Фізичній особі – підприємцю Аванесяну Н.Р. при організації торгівлі:

            2.1.Укласти договір з Управлінням економіки, ресурсів та розвитку міста про сплату за користування місцем (на розміщення ТС), що перебуває в комунальній власності. Щомісячна плата за землекористування складає 1100,00 грн. (Одна тисяча сто гривень) та вноситься до 30 числа місяця наступного за звітним.  

            2.2. Забезпечити дотримання вимог Законів України ”Про захист прав споживачів», ”Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, ”Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” (771/97-ВР).

2.3. Забезпечити вільний цілодобовий доступ до існуючих на території земельної ділянки інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, дотримуватись вимог інженерних служб міста.

2.4. Утримувати територію для здійснення торговельної діяльності та прилеглу територію в радіусі 5 метрів в належному санітарному стані, здійснювати їх прибирання після закінчення торгівлі.  

Неналежне виконання даного обов’язку тягне за собою накладення штрафу у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700,00 грн.).

2.5. Забезпечити наявність:

- супровідної документації на товар, що реалізується;

- таблички із зазначенням власника і номера телефону суб’єкта, що організував торгівлю, а також прізвища, імені та по батькові продавця;

- мати при собі копію паспорту, який пред’являється на вимогу службових осіб органів державного контролю і нагляду, правоохоронних органів та посадових осіб органів місцевого самоврядування, особисту медичну книжку.

  1. У разі невиконання ФОП Аванесяном  Н.Р. пункту 2  рішення втрачає чинність.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови О. Балюк.

    Міський голова  В.Козярчук