ВИКОНАВЧИЙ комітет
Проекти рішень

Про надання дозволу ОСББ «Лісова пісня-32» на знесення двох дерев, які знаходяться по вулиці Коцюбинського 32

Виконавець проекту: Управління житлово-комунального господарства

       На підставі звернення мешканців будинку, щодо знесення двох високих, старих, аварійно-небезпечних, похилених дерев, розташованих на небезпечній відстані від будинку № 32, по вулиці Коцюбинського, відповідно до акту обстеження зелених насаджень № 6 від 19.02.2019 р.,  «Правил  утримання  зелених  насаджень  в  містах   та  інших   населених  пунктах», затверджених наказом  Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006р. №105, «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. № 1045, «Правил благоустрою території м. Світловодськ», затверджених рішенням Світловодської міської ради від 29.06.2010 р. № 1651 та керуючись  п.п. 1, п. «б», ч.1, ст. 33 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»

            виконавчий комітет Світловодської міської ради 

                                                   в  и  р   і   ш   и   в:

  1. Затвердити акт  обстеження  зелених  насаджень № 6 від 19.02.2019 р.,  щодо знесення двох старих, похилених, аварійно-небезпечних дерев, розташованих біля будинку № 32, по вулиці Коцюбинського  /додається/.
  2. Дозволити ОСББ «Лісова пісня-32» знести два дерева, які знаходяться біля будинку  № 32,  по вулиці Коцюбинського.
  3. Зобов’язати ОСББ «Лісова пісня-32», після виконання робіт, привести дану територію до належного санітарного стану (прибрати зрізані дерева та гілля).
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського

              голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва. 

Міський голова В.КОЗЯРЧУК

ПЕРЕГЛЯНУТИ ДОДАТКИ ДО РІШЕННЯ