ВИКОНАВЧИЙ комітет
Проекти рішень

Про надання дозволу ОСББ «Любисток СЛ» на знесення трьох дерев, які знаходяться по вулиці Приморській 38а

Виконавець проекту: Управління житлово-комунального господарства Світловодської міської ради

На підставі звернення голови правління ОСББ «Любисток СЛ», щодо знесення трьох високих, старих, аварійно-небезпечних дерев, розташованих на небезпечній відстані від дитячого майданчика, становлять загрозу дітям і перехожим та знаходяться біля будинку №38а по вулиці Приморській, відповідно до акту обстеження зелених насаджень № 13 від 26.03.2020 р., «Правил утримання зелених насаджень в містах та інших населених пунктах», затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006р. №105, «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. № 1045, «Правил благоустрою території м. Світловодськ», затверджених рішенням Світловодської міської ради від 29.06.2010 р. № 1651 та керуючись п.п. 1, п. «б», ч.1, ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради
в и р і ш и в:

1. Затвердити акт обстеження зелених насаджень № 13 від 26.03.2020 р., щодо знесення трьох високих, старих, аварійно-небезпечних дерев, розташованих на небезпечній відстані від дитячого майданчика, становлять загрозу дітям і перехожим та знаходяться біля будинку №38а, по вулиці Приморській /додається/.
2. Дозволити ОСББ «Любисток СЛ» знести три дерева, які знаходяться по вулиці Приморській 38а.
3. ОСББ «Любисток СЛ» висадити три саджанці молодих дерев та створити належні умови, щоб забезпечити їх ріст.
4. Зобов’язати ОСББ «Любисток СЛ» після виконання робіт, привести дану територію до належного санітарного стану (прибрати зрізані дерева та гілля).
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово- комунального господарства, архітектури і будівництва.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ