ВИКОНАВЧИЙ комітет
Проекти рішень

Про надання дозволу ОСББ «Злагода – 77» на знесення п’яти дерев, які знаходяться по вулиці Героїв України 77

Виконавець проекту: Управління житлово-комунального господарства Світловодської міської ради

На підставі звернення керівника ОСББ «Злагода - 77», щодо знесення п’яти високих, старих, аварійно-небезпечних дерев, розташованих на небезпечній відстані від дитячого майданчика, становлять загрозу дітям і перехожим та знаходяться біля будинку №77 по вулиці Героїв України, відповідно до акту обстеження зелених насаджень № 16 від 26.03.2020 р., «Правил утримання зелених насаджень в містах та інших населених пунктах», затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006р. №105, «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. № 1045, «Правил благоустрою території м. Світловодськ», затверджених рішенням Світловодської міської ради від 29.06.2010 р. № 1651 та керуючись п.п. 1, п. «б», ч.1, ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради
в и р і ш и в:

1. Затвердити акт обстеження зелених насаджень № 16 від 26.03.2020 р., щодо знесення п’яти високих, старих, аварійно-небезпечних дерев, розташованих на небезпечній відстані від дитячого майданчика, становлять загрозу дітям і перехожим та знаходяться біля будинку №77, по вулиці Героїв України /додається/.
2. Дозволити ОСББ «Злагода - 77» знести п’ять дерев, які знаходяться по вулиці Героїв України 77.
3. ОСББ «Злагода - 77» висадити п’ять саджанців молодих дерев та створити належні умови, щоб забезпечити їх ріст.
4. Зобов’язати ОСББ «Злагода - 77» після виконання робіт, привести дану територію до належного санітарного стану (прибрати зрізані дерева та гілля).
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово- комунального господарства, архітектури і будівництва.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ