ВИКОНАВЧИЙ комітет
Проекти рішень

Про надання дозволу ПП «Лит-інвест» на знесення чотирьох старих дерев, які знаходяться по вулиці Ювілейна 1а

Виконавець проекту: Управління житлово-комунального господарства

       На підставі звернення директора ПП «Лит-інвест» Литвиненко О.В., щодо знесення чотирьох старих, фаутних, аварійно-небезпечних, переламаних дерев, які при найменшому пориві вітру становлять загрозу падіння гілок та дерев і знаходяться по вулиці Ювілейна 1а, відповідно до акту обстеження зелених насаджень № 5 від 19.02.2019 р., «Правил  утримання  зелених  насаджень  в  містах   та  інших   населених  пунктах», затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006р. №105, «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. № 1045, «Правил благоустрою території м. Світловодськ», затверджених рішенням Світловодської міської ради від 29.06.2010 р. № 1651 та керуючись п.п. 1, п. «б», ч.1, ст. 33 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»

 

            виконавчий комітет Світловодської міської ради 

                                                   в  и  р   і   ш   и   в:

  1. Затвердити акт  обстеження  зелених  насаджень № 5 від 19.02.2019 р.,  щодо знесення чотирьох старих, фаутних, аварійно-небезпечних, переламаних дерев, які при найменшому пориві вітру становлять загрозу падіння гілок та дерев і знаходяться по вулиці Ювілейна 1а /додається/.
  2. Дозволити ПП «Лит-інвест» знести чотири старі, фаутні дерева, які при найменшому пориві вітру становлять загрозу падіння гілок та дерев і розташовані по вулиці Ювілейна 1а.
  3. Зобов’язати  ПП «Лит-інвест»,  після виконання робіт, привести дану територію до належного санітарного стану (прибрати  зрізанні дерева та гілля).
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва.

        Міський голова В.КОЗЯРЧУК

ПЕРЕГЯЛНУТИ ДОДАТКИ ДО РІШЕННЯ