ВИКОНАВЧИЙ комітет
Проекти рішень

Про надання дозволу ТОВ «Системавтоматика» на знесення одного дерева, яке знаходиться по вулиці Будівельників 1

Виконавець проекту: Управління житлово-комунального господарства Світловодської міської ради

На підставі звернення директора ТОВ «Системавтоматика», щодо знесення одного високого, старого, аварійно-небезпечного дерева, яке пошкоджує огорожу підприємства, становить загрозу власникам гаражів та знаходиться по вулиці Будівельників 1, відповідно до акту обстеження зелених насаджень № 18 від 26.03.2020 р., «Правил утримання зелених насаджень в містах та інших населених пунктах», затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006р. №105, «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. № 1045, «Правил благоустрою території м. Світловодськ», затверджених рішенням Світловодської міської ради від 29.06.2010 р. № 1651 та керуючись п.п. 1, п. «б», ч.1, ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради
в и р і ш и в:

1. Затвердити акт обстеження зелених насаджень № 18 від 26.03.2020 р., щодо знесення одного високого, старого, аварійно-небезпечного дерева, яке пошкоджує огорожу підприємства, становить загрозу власникам гаражів та знаходиться по вулиці Будівельників 1 /додається/.
2. Дозволити ТОВ «Системавтоматика» знести одне дерево по вулиці Будівельників 1.
3. ТОВ «Системавтоматика» висадити один саджанець молодого дерева та створити належні умови, щоб забезпечити їх ріст.
4. Зобов’язати ТОВ «Системавтоматика» після виконання робіт, привести дану територію до належного санітарного стану (прибрати зрізані дерева та гілля).
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ