ВИКОНАВЧИЙ комітет
Проекти рішень

Про надання дозволу УЖКГ на знесення одного дерева, яке знаходиться по вулиці Гоголя біля будинку №24

Виконавець проекту: Управління житлово-комунального господарства

На підставі звернення мешканців житлового будинку №24, по вулиці Приморській, щодо знесення одного високого, старого дерева, яке становить загрозу мешканцям та знаходиться на небезпечній відстані від житлового будинку і розташоване по вулиці Гоголя, відповідно до акту обстеження зелених насаджень № 4 від 19.02.2019 р., «Правил  утримання  зелених  насаджень  в  містах   та  інших   населених  пунктах», затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006р. №105, «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. № 1045, «Правил благоустрою території м. Світловодськ», затверджених рішенням Світловодської міської ради від 29.06.2010 р. № 1651 та керуючись п.п. 1, п. «б», ч.1, ст. 33 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»

 

            виконавчий комітет Світловодської міської ради 

                                                   в  и  р   і   ш   и   в:

  1. Затвердити акт  обстеження  зелених  насаджень № 4 від 19.02.2019 р.,  щодо знесення одного високого, старого дерева, яке становить загрозу мешканцям та знаходиться на небезпечній відстані від житлового будинку № 24 і розташоване по вулиці Гоголя /додається/.
  2. Дозволити УЖКГ знести одне високе дерево, яке становить загрозу мешканцям та знаходиться по вулиці Гоголя біля будинку №24.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово- комунального господарства, архітектури і будівництва.        

      Міський голова                                                                     В.КОЗЯРЧУК

ПЕРЕГЛЯНУТИ ДОДАТКИ ДО РІШЕННЯ